Роботодавці із Черкащини отримують компенсацію за працевлаштування безробітних

13 лютого 2020, 18:31

фото з мережі

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Ольга Самарська зазначає, що роботодавцям Смілянщини виплачується грошова компенсація, щоб ті були зацікавлені брати на стажування, а згодом – і на роботу безробітних, які перебувають у них на обліку.

Олександр Михайлюк – смілянин, учасник бойових дій на сході України. У 2017 році повернувся додому, до мирного життя, і відразу розпочав шукати роботу. У минулому році звернувся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості за допомогою.

Кар’єрна радниця пошукача роботи Антоніна Хоптинська, розповідає, що вони провели профілювання.

- Тобто визначили можливості працевлаштування чоловіка: особисті, професійні характеристики та мотивацію. Чоловік за фахом тракторист. Мав певний досвід роботи, але йому потрібно було відновити свої навички. Він виявив бажання пройти стажування у фермерському господарстві. - зазначає Антоніні.

Сам Олександр Михайлюк відзначає, що навчатися на тракториста пішов ще після закінчення школи.

- Мені подобається ця робота, хоча з технікою буває по-різному. Стажувався я всього три дні, швидко все пригадав під час практики».

Нині чоловік працює за професією та виконує улюблену роботу.

Зазначимо, що у минулому році 37 роботодавців Смілянщини працевлаштували на нові робочі місця 60 безробітних. Всього у 2019 році 70 роботодавців отримали 751 000 грн. компенсації фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За інформацією із пресслужби Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Коментарі

Вгору