Різдвяний потяг Святого Миколая пройде через Чигирин

04 грудня 2017, 15:23

27 листопада заступник голови райдержадміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко за участю Благочинного Чигиринського району Української Православної церкви Київського патріархату Володимира Гладковського, керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій провів нараду щодо сприяння в організації Різдвяного потягу Святого Миколая.

- Потяг - це один з інструментів, який змінює Україну. Він надає можливість голосно говорити про важливі теми та події. Війна - це те, що теж змінює країну. Через біль, втрати і перемоги ми стаємо не територією, а державою. А ще через повагу і щирість, без яких ми б не встояли в 2014. Тому Різдвяний Потяг буде говорити, вітати та підтримувати всіх, хто 4 роки тому усвідомив, що Україна - понад усе! Хто встав і пішов воювати, волонтерити, допомагати і підтримувати. Це бійці, це діти, це освітяни, це жінки і чоловіки, які стали справжніми громадянами, а не масою в соціальних звітах. І саме для них ми хочемо зробити Свято і подякувати за їх працю і волю. Бо тільки разом ми - СИЛА! - зазначає організатор проекту Олена Іванова.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки Національної Єдності. Завдяки спільній роботі волонтерів і представників різних гілок влади за період з 19 квітня 2016 року було реалізовано вже 9 Потягів, в концепції яких на першому місці були питання підтримки і популяризації національно-патріотичного виховання молоді.

Стартує Різдвяний потяг Святого Миколая 8 грудня з Києва за маршрутом: Чигирин, Резиденція Св. Миколая (9 грудня) – Полонне – Ізяслав – Львів – Чернівці - Тернопіль - Хмельницький – Вінниця - Одеса – Миколаїв – Херсон - Кривий Ріг – Запоріжжя - Маріуполь – Волноваха – Покровськ - Бахмут - Лисичанськ - Сватове – Харків - Київ (23 грудня).

Наразі остаточна програма узгоджується.

За повідомленням Чигиринської РДА.

222 сказав:

Саме цікаве, що в Чигирині немає залізниці! Найближча станція – Фундукліївка (Кіровоградська обл.)

черкащанин сказав:

це буде річковий потяг

Вгору