Ревізія черкаського “Фотоприладу” встановила порушень на 1,2 млн грн

17 лютого 2017, 08:13

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області в ході проведення державного фінансового аудиту діяльності державного підприємства Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад», яке входить до сфери управління Державного концерну «Укроборонпром», встановлено ряд порушень та інших факторів, які негативно вплинули на фінансово-господарську діяльність Підприємства.

Зокрема, окремі рішення керівництва ДП НВК «Фотоприлад» щодо участі в тендерних випробуваннях та в перевірці працездатності приладів, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією власної продукції, призвели до неефективного використання коштів на суму 1,1 млн грн.

Внаслідок недотримання законодавства, виявлено ряд порушень з оплати праці в частині нарахування премій, доплат, виплат, за загальну суму близько 0,1 млн грн.

За результатами аудиторського дослідження Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області направлено ряд пропозицій щодо забезпечення ефективності використання державних коштів та майна, усунення недоліків і порушень, інформують у прес-службі відомства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору