Ремонт Черкаської ОДА після розгрому оцінюють у кілька мільйонів гривень

24 січня 2014, 14:16

Збитки від учорашнього штурму Черкаської облради радикально налаштованими молодиками, за попередніми оцінками, сягають кількох мільйонів гривень. Точну ж суму збитків у ході слідства встановлять експерти.

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Івашкевич.

- Активісти пошкодили вхідні двері біля центрального входу, виламані двері з боку скверу, вибиті вікна на першому і другому поверхах, майже усі вікна у сесійній залі. Спалено багато меблів, наслідки руйнувань є на першому-четвертому поверхах Будинку рад. На усіх поверхах було здійснено акти вандалізму, - заявив перший заступник голови ОДА.

За його словами, робота в облдержадміністрації сьогодні, 24 січня, розпочалася з фіксації збитків. Залучено групу експертів, які мають повноваження дати оцінку завданим збиткам. Міліція та інші правоохоронні органи здійснюють процесуальні дії.  Опісля в адмінбудівлі планують наводити порядок, розпочати ремонт.

Попри повний хаос у приміщенні облдержадміністрації більшість працівників структури сьогодні вийшли на роботу.

- Сьогодні більшість управлінь, департаментів, відділів облдержадміністрації і облради на роботі. Внесено деякі коригування в роботу департаменту культури і управління у справах сім’ї та молоді, оскільки в їхніх приміщеннях через розгром сьогодні працювати неможливо. Ми ці структурні підрозділи тимчасово перевели в інші приміщення, - повідомив посадовець.

Ольга КОМПАНІЄЦЬ

Поділитись

Коментарі

Черкащанин сказав:

теперь вместо ремонта какой=нибудь больницы или школы деньги пойдут на ремонт ОДА. Большое спасибо погромщикам

Алёна сказав:

громили НЕ Черкащани, погромщиков привозили и увозили на автобусе с Киевскими номерами!!!!!!! Это разве революционеры – это ВАНДАЛЫ!!!!!!!!!!!!!!! Пусть идут громить дома и мебель тех, против кого протестуют, а не админ здания, на ремонт которых деньги пойдут из бюджета и какой-то пенсионер или мать-одиночка не дополучит из-за этого соц выплаты!!!!!!!! Разве ЭТО лучшая жизнь?????? БРЕДЯТИНА!!!!!!!

Вгору