Ремонт бульвару Шевченка мають пришвидшити

01 жовтня 2019, 21:34

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час інспектування доріг і тротуарів міста залишився незадоволений ходом робіт на бульварі Шевченка на ділянці від вулиці Можайського до Університетської.

Він дав доручення підряднику пришвидшити темпи. Серед причин недотримання графіку виконання робіт на цій ділянці є як об’єктивні, так і суб’єктивні. До перших належить зміна планів у ремонтних роботах.

- Зокрема на перехресті Можайського і бульвару Шевченка буде облаштовано коло для саморегулювання і організації інтенсивного руху транспорту. Особливо великовагового, який рухається з Можайського в бік Дахнівської. Розумію, що підрядник у цьому не винен, але темпи виконання ним робіт усе рівно залишають бажати кращого. Тому доручив до кінця жовтня, за сприятливих погодних умов, завершити всі роботи, - наголосив мер Черкас.

Проінспектував Анатолій Бондаренко і ремонт тротуарів від вулиці Припортова до площі 700-річчя. Цього року ремонт усіх тротуарів на цій ділянці, включаючи і аварійний біля ЧДТУ (від вулиці Вербовецького до вулиці Чехова) планують закінчити.

А на вулиці Чехова, яку нині капітально ремонтують, вже укладено вирівнюючий шар і відновлено рух транспорту. Завершити роботи планують уже в наступному році.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору