Релакс-зона та літній театр, – у Черкасах презентували концепцію нового парку

03 квітня 2018, 10:37

2 квітня у Черкасах презентували проект утримання та реконструкції парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Спортивний», що в мікрорайоні Лісовий. Про це інформують у прес-службі КП «Дирекція парків».

Нагадаємо, у 2016 році на конкурсі проектів «Громадського бюджету» за нього віддали голоси майже 800 черкасців. Отримали фінансування та зреалізували проект автори вже у 2017 році. На виготовлення проектно-кошторисної документації спрямували 850 тисяч гривень.

Парк планують зробити комфортним як для старших, так і для менших черкасців. Згідно проекту, «Спортивний» матиме зону для активного та спокійного типу відпочинку.

На площі 16,3 га з природнім живим лісом облаштують пішохідні та велодоріжки, скейтпарк, зону спортивного орієнтування, мотузковий майданчик та територію для пейнтболу. Окрім того планують створити футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, корти для великого тенісу та встановити столи для гри у настільний. Також на території майбутнього парку будуть розташовані адмінбудівлі, кафе та навіть літній театр.

За словами директора КП «Дирекція парків» Володимира Стойка, втілити проект в життя коштуватиме 60 мільйонів гривень.

- Щоб зібрати необхідну суму для реалізації проекту будемо використовувати різні джерела фінансування: міський, обласний, державний бюджети та залучати спонсорів, - говорить Володимир Стойко. – Спланувати, коли такий парк з’явиться у Черкасах – складно, усе залежить від наявності коштів. Якщо гроші знайдуться, то реконструювати парк вдасться за рік-два.

Зауважимо, що раніше ця територія була безгосподарською. Нині її очищають після першоквітневого буревію, який пошкодив кілька десятків дерев.

Вгору