Радуцький і Добровольский “битимуться” за посаду секретаря міськради

06 березня 2014, 12:00

Через 20 хвилин депутати Черкаської міської ради почнуть голосувати за обрання секретаря міськради. Наразі йде підготовка до голосування.

Вже двоє депутатів готові замінити Віктора Білоусова на посаді секретаря міськради. Серед них висунутий фракцією ВО "Батьківщина" Микола Добровольський та запропонований керівником депутатської групи "Черкащани" Олександр Радуцький. Проте останній заявив, що наразі свою кандидатуру він не висуває на розгляд, оскільки перед цим її повинні обговорити на Народній Раді та у Люстраційному комітеті.

- Та якщо я стану секретарем міської ради, то я зроблю усе від себе залежне, щоб Сергій Одарич більше не став міським головою. Я кістьми за це ляжу, - наголосив Радуцький.

І додав, що Добровольського підтримувати не буде, через кулуарні домовленості депутатів ВО "Батьківщина" та Партії регіонів.

Натомість сам Добровольський заявив, що Народна Рада вже розглянула його кандидатуру, і він готовий стати секретарем міськради.

- Моя кандидатура було обговорена на засіданні Народної Ради, до якої входять політичні партії "Батьківщина", "Вільні демократи", "Свобода", "Демальянс", а також Автомайдан, Самооборона та Правий сектор. Кандидатуру підтримали. Принципи на яких я погоджувався працювати чесно, переглянути бюджет розвитку, припинити схеми відкатів, - заявив Добровольський.

Вгору