Радуцькому не вдалося вплинути на зміну виконкому міськради

03 квітня 2014, 11:28

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький запропонував на наступному засіданні сесії міської ради нарешті змінити склад виконкому, який обранці народу віправили у відставку ще два місяці тому. Проте його колеги не підтримали таку пропозицію.

За проголосували - 22, проти - 8, утрималося - 5.

- Виконком та секретар міськради за бажанням черкащан відправлені у відставку ще два місяці тому. Але з того часу нічого не змінилося. Черкащани сподівалися, що новобранний виконком будуть представляти інші обличчя. Я прошу депутатів підтримати мою пропозицію і внести у порядок денний наступного засідання проект рішення про обрання нового кількісного складу виконавчого комітету. Якщо ми всі не вважаємо себе дурнями, - зазначив Олександр Радуцький.

Депутатський запит 

Секретарю міської ради

в. о. міського голови

Білоусову В. Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

 

У виконавчій владі міської ради складається ситуація, яку можна озвучити народною мудрістю: «Дурні думкою багатіють». Хто ж «дурні»? У першу чергу, ми з вами колеги-депутати, які представляють інтереси громади міста. Виконком і секретар міської ради, виконувач обов’язків міського голови відправлені у відставку за бажанням черкащан ще 2 місяці тому. Але нічого не змінилося з того часу. Черкащани сподівалися, що новообраний виконком буде представляти інші обличчя, які ніяким чином не перетиналися з минулою владою.

Так, ми очікуємо на вибори мера та міської ради 25 травня цього року. Сподіваюся, що буде повне перезавантаження влади. Але суть мого виступу в іншому. Життя в місті не зупиняється, триває. Згідно з прийнятим бюджетом по загальному фонду проведені тендери на суму близько 70 млн. грн. Нагадую, загальний фонд – це зарплати вчителям, вихователям,  лікарям та іншим працівникам соціальної сфери. При цьому, на утримання освітянської та медичної галузі на сьогодні маємо недоотримання близько 6 млн. грн. Сподівання на те, що в роботі виконкому відбудуться прозорі кроки, кануло у небуття. Тендери на роботи по утриманню міста Черкаси повигравали приватні структури. Комунальні підприємства знову пролетіли, тим самим залишивши своїх працівників без можливості виконувати роботи за своїм безпосереднім призначенням і, як наслідок, без заробітної плати. Хто за цим стоїть? На моє переконання, перший заступник міського голови Віктор Анатолійович Беззубенко, член Партії Регіонів, депутат обласної ради фракції Партії Регіонів, людина, яку вважали в кулуарах місточком до минулого губернатора Сергія Борисовича Тулуба. Віктор Анатолійович і надалі продовжує керувати містом, впливати на господарську діяльність Черкас, як перший заступник міського голови, якому підпорядковані департаменти освіти, бюджетної політики, економіки та тендерний комітет. Найцікавіше у наступному: цей місточок із губернатором залишився, але вже не з Тулубом, а з новопризначеним Ткаченком. На кожному кроці, навіть особисто мені, Віктор Анатолійович розповідав про його дружні стосунки з губернатором. Питань немає: хочуть нехай дружать. Однак прикриваючись ім’ям губернатора, Беззубенко робить свої «прозорі дєлішкі». Він намагається впливати на думку депутатів міської ради щодо голосування рішень на сесії з уже завченою фразою: «губернатор це погоджує». На минулій сесії я про це частково казав, але сподівався, що губернатор Ткаченко відхреститься від першого заступника. Однак у відповідь тиша. Тому робимо висновок: моя аналітика має підґрунтя.

На нараді, яка відбулася 1 квітня  у 206 кабінеті, директор департаменту освіти Марина Леонідівна Бакланова привселюдно підтвердила, що декілька днів тому Беззубенко погрожував їй звільненням протягом 2-х місяців та пообіцяв, що після звільнення в Черкасах роботу вона не знайде. Тому я вважаю, що у цьому «беспределі», який відбувається в органах виконавчої влади, потрібно ставити крапку. Тому звертаюся до депутатів-колег підтримати мою пропозицію внести в порядок денний наступної сесії проект рішення стосовно обрання нового та кількісного складу виконавчого комітету, якщо ми не вважаємо себе дурнями. А секретарю міської ради, виконувачу обов’язків міського голови Віктору Федоровичу Білоусову дати доручення на наступне пленарне засідання підготувати цей проект, тому що саме мер на розгляд сесії виносить свої пропозиції стосовно нового виконкому. Сьогодні ми повинні прийняти ПСЕР і програму бюджету розвитку. До виборів залишається 2 місяці. Тендери будуть відбуватися. І дуже хотілося б, щоб Віктор Анатолійович Беззубенко про результати тендерних процедур дізнавався з сайту міської ради.

 

м. Черкаси                                                депутат Черкаської міської ради

вул. Байди Вишневецького, 36                         Радуцький О. Р

Вгору