Рада і Сільва з Черкас пильнуватимуть порядок під час Євробачення (фото)

16 квітня 2017, 08:11

Вівчарки із Кінологічного центру ГУ Національної поліції у Черкаській області готуються забезпечувати порядок на Євробаченні-2017, повідомляє начальник кінологічного центру Максим Козак, пише "vikka.ua" .

Наразі в Ірпіні на Київщині проходить підготовку черкаська вівчарка Рада. Це одна з найдосвідченіших собак України. Їй 6,5 років і за час своєї роботи собака встигла проявити себе з кращих сторін. Собака змогла виявити автомати Калашникова, пістолети Макарова, близько чотирьох тисяч бойових патронів і навіть зброю часів Другої світової війни.

- Улітку 2016 року ми проходили службу в Сєверодонецьку, а у жовтні та листопаді були у Маріуполі, – розповідає кінолог.

За попередньою інформацією, він із собакою будуть задіяні на перевірці автомобілів у аеропорті "Бориспіль", а також охоронятимуть і забезпечуватимуть порядок на території, де відбуватиметься конкурс.

- На підготовчі заходи до Євробачення наразі очікує виклику ще одна черкаська вівчарка Сільва, – зазначає кінолог, що працює із собакою, Василь Петренко.

За його словами, Сільва молода, перспективна і в той же час активна та грайлива собака. Їй 2,5 роки. Ще цуценям її привезли до Черкас із Харківщини. У 2016 році кінолог із вівчаркою  місяць проходили службу в АТО.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору