Психологиня із Черкас проведе семінар із автором світового бестселера (відео)

30 січня 2020, 23:01

Фото з мережі

23 лютого у Києві відбудеться спільний семінар Наталії Холоденко та Джона Грея - американського сімейного психотерапевта, викладача і письменника.

Тренінг має назву бестселера, автором якого є психотерапевт, з яким і проведе захід черкаська психологиня - "Чоловіки з Марса, жінки з Венери"

На своїй сторінці "Фейсбук" Наталія зазначила, що всі квитки уже розкуплені.

- Хороша новина! Провести 23 лютого разом зі мною та Джоном і ще тисячею учасників мого семінару ви зможете онлайн! - прокоментувала Холоденко.Зазначимо, що нещодавно відомий американький психотерапевт записав відеозвернення із запрошенням на подію.

- Семінар триватиме увесь день. Проводитиму його я і відома українська психологиня. Вона допомагатиме розповсюджувати мою ідею в українські тенденції, культуру та історію. - говорить Грей.Читайте також:Психологиня з Черкас розповіла, як відома українська балерина ледь не зірвала хрестини її доньки

Коментарі

Олена сказав:

“Квитки розкуплені” – Холоденко тут зовсім ні до чого! Усі знають цю книгу і в магазинах її дуже люблять купувати. А Х. приліпилася до її назви. Джон Грей дуже зрадів, мабуть, що в Україні його книга така популярна. Добре використовувати чужі здобутки та на них піаритися…Я помітила, що Х. використовує і роботи Хаббарта (шкала тонів), але ніде його імені не називає.

Вгору