Призначення губернатора Черкащини – кіт у мішку, – Бондаренко

18 березня 2014, 13:15

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко вийшов на Соборну площу до людей, де ще з 12.00 триває мітинг.

Нагадаємо, думка мітингувальників з приводу новопризначеного губернатора Черкащини розділилась приблизно порівно. Частина черкащан підтримує кандидатуру Юрія Ткаченка, інші - засуджують.

Під час мітингу, коли слово взяв Анатолій Бондаренко, дехто почав висловлювати своє незадоволення виступаючим, вигукуючи "за Ткаченка", інші ж кричали на підтримку Бондаренка. Натомість він попросив людей заспокоїтися і послухати одне одного.

- Потрібно, що ми слухали одне одного. Я хотів би, щоб і Тулубу носили такі плакати і кричали "Ганьба". Призначення губернатора Черкащини - кіт у мішку. Без обговорення з Майданом, з людьми вночі призначається голова ОДА. Це людина, яка не пройшла люстрацію. Нехай Юрій Ткаченко вийде до людей і поговорить з громадою, - зазначив голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко.

Новий очільник області, мабуть, почув слова Бондаренка і таки вийшов до громади і заявив, що він готовий написати заяву на звільнення, якщо кожен район області оголосить йому свою недовіру.

Юрій Ткаченко розповів мітингувальникам, що годиною раніше зустрічався з представниками кількох Народних рад і запропонував їм розглянути його призначення на районних Народних радах та на Народних віче.

Він також зазначив, що сам готовий приїхати до районів.

- Якщо сьогодні немає довіри, я складу з себе повноваження. Для мене важливо, щоб в області був спокій, - сказав Юрій Ткаченко, який після виступу покинув мітинг, який триває і досі.

Вгору