ПриватБанк і CONTACT знизили тарифи на перекази до Росії та близького зарубіжжя

05 лютого 2014, 10:44

ПриватБанк і система грошових переказів CONTACT оголосили про проведення акції для українських клієнтів, яка дає можливість відправляти грошові перекази в Росію і ще 14 країн ближнього зарубіжжя за спеціальним тарифом - 1% від суми переказу. Як повідомили в банку, за пільговим тарифом можна здійснити переклад у будь-якому відділенні ПриватБанку, а також через Інтернет-банк Приват24.

Про це повідідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Спільна акція ПриватБанку з системою переказів CONTACT дає можливість мільйонам людей, родичі і друзі яких живуть за кордоном, відправляти гроші своїм близьким з мінімальними витратами, - говорить Керівник Бізнесу платежів і переказів ПриватБанку Михайло Рогальський. - Для відправлення переказу навіть не потрібно йти в банк - цей сервіс чудово працює у нашому Інтернет-банку Приват24.

Сьогодні ПриватБанк і CONTACT дозволяють відправити миттєві перекази з України в Росію, Грузію, Азербайджан, Білорусь, Латвію, Литву, Казахстан і ще ряд країн СНД і далекого зарубіжжя. Надіслати переклади можна як готівкою через відділення банку, так і з карти - у відділенні або через Інтернет. Отримати перекази CONTACT можна в будь-якому з 85 000 пунктів обслуговування в більш ніж 100 країнах світу.

Поділитись

Коментарі

Вгору