Прокуратурою забезпечено передачу в комунальну власність гуртожитків державних підприємств-банкрутів

28 вересня 2017, 21:51

Поточного року органами прокуратури Черкащини продовжено представницьку діяльність на захист державних інтересів та інтересів територіальних громад у правовідносинах щодо передачі у встановленому порядку до комунальної власності відповідної територіальної громади об’єктів державного житлового фонду державних підприємств-банкрутів, в тому числі гуртожитків.

Наразі виконано рішення Черкаського окружного адміністративного суду, яким у листопаді 2016 року за позовом прокуратури Черкаської області зобов’язано Черкаську міську раду прийняти до комунальної власності міста гуртожитки загальною вартістю близько 40 млн. гри., що тривалий час безпідставно знаходилися на балансі державного підприємства-банкрута ЖПФ «Обрій-1».

На цей час підписано відповідні акти приймання-передачі, що має наслідком відновлення законних прав їх мешканців на приватизацію та інтересів держави, як власника цих об’єктів, щодо забезпечення ефективного використання та збереження житлового фонду.

Крім того, у вересні 2017 року Черкаським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області до Вознесенської сільської ради про зобов’язання прийняти до комунальної власності територіальної громади гуртожиток у с. Пальміра Золотоніського району, що перебував на балансі товариства з додатковою відповідальністю «Пальмірський цукровий завод».

Робота на вказаному напрямі триває.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору