Прокуратурою попереджено незаконне скорочення засудженій строку відбування покарання

25 листопада 2015, 17:58

прокуратура

Органами прокуратури області спільно з Управлінням ДПтС області виявлено факт спроби незаконного звільнення засудженої, яка відбуває покарання в одній з виправних колоній, на підставі постанови колегії суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, яка має ознаки підробленої.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, 23 листопада на адресу установи виконання покарань надійшло рішення вказаного суду вищої інстанції, згідно якого до засудженої А. застосовано положення ст. 69 КК України та скорочено строк відбування покарання на два роки і чотири місяці.

Після ретельного вивчення матеріалів особової справи засудженої встановлено відсутність необхідних для звільнення документів, а саме супровідних листів та повідомлень, які б підтверджували розгляд касаційної скарги у Вищому спеціалізованому суді України.

Як з’ясовано в подальшому, Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ рішення щодо звільнення засудженої А. від покарання не постановлювалось.

З метою встановлення обставин вчиненого злочину, територіальним слідчим органом поліції розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Поділитись

Коментарі

Вгору