Прокуратура відсудила з незаконної оренди 125 га землі на Лисянщині

04 листопада 2016, 06:33

земля

Вищим спеціалізованим судом України поставлено крапку у справі за позовом колишнього прокурора Лисянського району до Головного управління Держземагенства у Черкаській області та фізичної особи, якій незаконно, без проведення земельних торгів, надано в оренду для ведення фермерського господарства земельні ділянки загальною площею 125 га та вартістю понад 3 млн. грн.

У травні поточного року прокуратура області довела свою принципову позицію, згідно з якою незаконно передані земельні ділянки належить повернути державі. За апеляційною скаргою прокурора рішення суду першої інстанції про відмову в задоволенні позову скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов задоволено.

Відповідач намагався оскаржити вказане рішення в суді касаційної інстанції, однак Вищий спеціалізований суд України касаційну скаргу відхилив.

Завдяки втручанню органів прокуратури земельні ділянки можуть бути надані для сільськогосподарського використання в установленому законом порядку через аукціон, що забезпечить надходження додаткових коштів до місцевого бюджету.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору