Прокуратура перевіряє законність відведення землі в прибережній зоні Кременчуцького водосховища

16 серпня 2016, 11:56
sunnydays03

Фото з мережі

За результатами моніторингу Публічної кадастрової карти України та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень, Черкаською місцевою прокуратурою вкотре виявлено факт відведення у власність громадянам земельних ділянок для потреб індивідуального дачного будівництва, з порушенням нормативно встановлених ст. 88 Водного кодексу України розмірів прибережно-захисної смуги Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради, за межами населеного пункту (поблизу Черкасирибохорони).

За даним фактом Черкаською місцевою прокуратурою, на виконання вимог ст. 214 КПК України внесені відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та проводяться першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, що спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області разом із еко-активістами Черкащини було зафіксоване завезення на територію берегової зони Кременчуцького водосховища, в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради, за межами населеного пункту будівельних матеріалів та початку будівельних робіт, інформують у Держекоінспекції в Черкаській області.

Коментарі

Вгору