Прокуратура області захистила інтереси держави на суму більш як 180 млн грн

07 серпня 2016, 19:09

1453816967_prokuratura

Поточного року в умовах законодавчого звуження представницьких повноважень прокуратурою області активно використовується така форма реалізації представницької функції, як вступ прокурора у справи за позовами інших осіб з метою захисту інтересів держави.

Прокуратурою постійно здійснюється моніторинг судових справ у земельній та бюджетній сферах, з питань державної і комунальної власності тощо. За наявності підстав в установленому законом порядку вживаються заходи представницького характеру.

Так, прокуратурою області на стороні Черкаської філії одного з державних банків здійснено вступ у господарську справу, розгляд якої затягувався відповідачами з 2013 року, про стягнення заборгованості за кредитними договорами та звернення стягнення на предмет іпотеки з низки товариств, які отримавши значні кредити у державному банку, тривалий час їх не повертали. З урахуванням позиції прокуратури господарським судом Черкаської області прийнято рішення на користь держави та стягнуто грошові кошти в різних валютах, які в гривневому еквіваленті становлять близько 100 млн. грн.

Загалом протягом 2016 року на користь держави, в інтересах якої прокурорами здійснено вступ до справ, судами постановлено рішення на загальну суму більш як 180 млн. грн.

 

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору