Прокуратура намагається повернути місту майно черкаського дитсадка

19 січня 2017, 16:53

суд

Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду Черкаської області подано позовну заяву про витребування нерухомого майна, що входило до складу майнового комплексу дошкільного навчального закладу № 50 «Світлофорчик» Черкаської міської ради.

Вказане нерухоме майно вибуло з власності територіальної громади міста Черкаси на виконання рішення Черкаської міської ради згідно договору купівлі – продажу, укладеного між департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради та фізичною особою-підприємцем.

В послідуючому, за втручання органів прокуратури, вищезазначене рішення Черкаської міської ради визнано незаконним та скасовано в судовому порядку, а договір купівлі – продажу нерухомого майна визнано недійсним.

Оскільки передумовою вибуття спірного майна з власності територіальної громади міста Черкаси слугувало рішення Черкаської міської ради,  прийняте всупереч положенням законодавства України, а отже і всупереч волі самої територіальної громади, на даний час вживаються всі необхідні заходи щодо витребування майна від теперішнього власника на підставі ч. 1 ст. 388 Цивільного кодексу України.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору