Проект Quantum: модний прозаїк прочитає черкащанам 8 лекцій

02 грудня 2014, 18:13

OW6-tHKfcIE

16 грудня вперше в Черкасах у рамках проекту “Quantum” прочитає лекцію науково-популярної тематики модний нині український прозаїк Максим Кідрук. Послухати автора можна буде у Черкаському художньому музеї. Початок лекції о 18.30 год.

Тема лекції “Творець чи творіння?” Макс Кідрук розкриє аргументи “за” і “проти” щодо одного з ключових питань світотворення: чи потрібно було для зародження життя на Землі втручання надсвідомих сил? Про Великий Вибух, створення Всесвіту, природу простору й часу.

– Суть ідеї проекту Quantum: популярно, легко й дохідливо, розказати все, що ми знаємо про сьогоднішній світ, – пояснив Макс. – Що таке Всесвіт? З чого він почався і чим закінчиться? Звідкіля ми знаємо, що йому 13,7 млрд. років? Врешті-решт, що таке саме життя?

10704170_910493098975827_63850859955070189_n

 

Це вже вчетверте Максим Кідрук відвідає наше місто. Черкасці встигли познайомитися з письменником-мандрівником на презентаціях його книг «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо». За останні три роки він міцно вкорінився у жанрі трилеру, зумівши зацікавити у доволі специфічній літературі дуже багатьох читачів, причому не лише молодих хлопців і дівчат.

У свої 30 років він відвідав 31 країну, побувавши на всіх континентах, окрім Австралії та Антарктиди. Автор 14 книг. У 2009 році Максим Кідрук став першим зареєстрованим українцем на острові Пасхи.

Проект уже стартував у Рівному, звідки організатори МГО «Література РВ» передали естафету в Черкаси  МГО «Книжковому маестро» та СПА Райский зі спільнотою Місто на "Че". “Quantum” передбачає 8 лекцій, на яких Макс Кідрук розповідатиме про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла й свідомості. Кожна лекція базуватиметься на наднових відкриттях науки, а для наочності буде підкріплюватися візуальним рядом слайдів.

Яскрава манера Кідрука подавати інформацію дозволить нові, надсучасні наукові теорії про Всесвіт зробити доступними аудиторїї від старшокласників до поважних директорів фірм.

Вхід на заплановані лекції є платним, квитки можна буде придбати завчасно за зниженою ціною (25/40 грн., а для учнів – 15 грн.). Замовлення за тел. 093-733-96-61.

 За інформацією ГМ"Книжковий маестро"

Поділитись

Коментарі

Вгору