Продаж, обмін та відмінний сервіс – в одному автомобільному салоні

16 березня 2016, 09:00

Безымянный

Авто на будь який смак та вміст гаманця можна вибрати у салоні «Віннер Автомотів», який є офіційним дилером провідних автомобільних виробників. Volvo, Ford і Land Rover, Jaguar – автомобілі цих марок здивують широким асортиментом, а також ціновою політикою. Знаходиться салон у столиці.

У салоні дорожать своєю репутацією та цінують кожного клієнта, тож до відвідувачів працівники салону завжди шукають особливий підхід, пропонуючи найкращі варіанти. У цьому салоні ви знайдете автомобіль який підходить саме вам, й побачивши його, ви не захочете вже ніякий інший. Адже в салоні - лише найпопулярніші автомобілі в україні. Облюбований автомобіль стане вашим незамінним помічником на всі випадки життя. Інакше й бути не може, адже всі автівки від світових виробників, а тому це завжди якість, унікальність, неперевершеність та надійність. Авто, придбане у «Віннер Автомотів», підкреслить вашу індивідуальність та власний стиль. А легкість в управлінні – приємно здивує. Пересвідчитися у цьому можна на тестдрайві, який вам люб’язно запропонують співробітники закладу.

До речі, працівники салону завжди йдуть на зустріч клієнтам і якщо ви не можете відразу заплатити всю суму за облюбоване авто, вам обов’язково запропонують придбати його на кредитних умовах.

Обрати авто в "Віннер Автомотів" може людина з будь-якого міста країни. І для цього не обов’язково їхати до Києва. Визначитися із маркою авто, можна переглянувши сайт салону. З нього можна довідатися максимальну інформацію: від фото до ціни авто.

До речі, «Віннер Автомотів» один з небагатьох салонів, де можна авто навіть обміняти. Для цього в салоні існує відповідна програма. Тож, якщо хочете змінити своє старе авто на нове, ця пропозиція саме для вас. Про умови детальніше читайте на сайті салону.

У «Віннер Автомотів» вам також можуть допомогти ще й з продажом вашої автівки. Головна перевага в тому, що продаватимуть авто справжні професіонали, які й візьмуть на себе всі клопоти.

Але й це ще не все! У салоні можна не лише купувати, продавати, чи обмінювати машини, а й ремонтувати авто. У «Віннер Автомотів» діє професійний сервісний відділ із найсучаснішими запчастинами. У сервісі надають дуже великий спектр послуг: від будь-якого технічного обслуговування до мийки, до речі, остання послуга надається абсолютно безкоштовно.

Розповідати про історію, розвиток та сьогодення «Віннер Автомотів» можна довго, але значно краще самому в цьому переконатися. Скориставшись послугами салону один раз, ви вже ніколи не підете до іншого салону. Адже «Віннер Автомотів» - це фахове обслуговування на найвищому рівні, автівки від світових виробників, постійна технічна підтримка та допомога. Це  саме той салон, без якого ви більше не зможете жити. «Віннер Автомотів» - це салон для вас та вашого авто.

Поділитись

Коментарі

Вгору