Проблему вивезення великогабаритного сміття у Черкасах відтермінували до наступного літа

11 вересня 2015, 21:32

4e705fa77a78f

Цю проблему треба вирішити комплексно, а не просто «закрити питання», вважає Юрій Гончаров, заступник міського голови, інформує прес-служба мерії.

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету жваве обговорення викликало питання вивезення великогабаритного сміття та встановлення тарифів за цю послугу.

Керівник департаменту економіки та розвитку Ірина Удод доповіла про необхідність відтермінувати рішення цього питання до 15 липня 2016 року. До цієї дати будуть врегульовані безліч проблемних питань, зокрема, й законодавчих, адже досі не визначено долю СУБів.

– Потрібно юридично визначити місце розташування контейнерних майданчиків для великогабаритного сміття, балансоутримувачів цих майданчиків, тобто вирішити проблему комплексно, як це зробили наші колеги у Львові та Харкові, – переконував присутніх заступник міського голови Черкас Юрій Гончаров. – СУБам було б простіше, якби ми прийняли рішення сьогодні, а не відкладали на півроку. Вони просто позбулися б зайвої відповідальності. Але не можна дозволити, щоб сміття складувалося будь-де і ніким не вивозилося, бо не визначено, кому СУБи передадуть цю функцію.

Точку зору усіх СУБів міста висловив Василь Старіков, директор КП «Придніпровська СУБ».

– Просто припинити надавати цю послугу населенню – неможливо, її треба комусь передати, – зауважив він. – ОСББ також працюють за прямими угодами з «Черкаською службою чистоти», тож їх це стосується так само. Якщо ми поспішатимемо, слід очікувати накопичення сміття біля контейнерів. На вивезення гілок, листя, торішньої трави ніхто послугу з вивезення негабаритного сміття замовляти не буде.

Представники громадських організацій, що є членами міськвиконкому від імені громадськості нагадали про існуючу соціальні несправедливість, коли плата за вивезення сміття закладена у загальний тариф, а користуються цією послугою далеко не всі мешканці. Це теж має бути врегульовано.

Тож більшістю голосів члени виконкому відтермінували вирішення питання щодо вивезення великогабаритного сміття до 15 липня 2016 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору