Про поминальні дні не може бути й мови, щоб не лягти поряд із рідними, – заступниця мера Черкас

30 березня 2020, 16:10

Людмила Бордунос закликає черкащан відкласти відвідування кладовищ для того, щоб не стати "сусідами" своїх померлих родичів.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос опублікувала повідомлення, в якому її запитують про організацію підвозу черкащан перед поминальними днями на кладовища. Однак вона закликає відкласти відвідини кладовища у звичному сенсі.

- Якщо у нас на період поминальних днів подовжать карантин через спалахи коронавірусу, то кладовища можуть бути взагалі перекриті, - зазначає чиновниця у коментарі "Про все". - Жодного масового скупчення людей на кладовищі апріорі бути не може. Правоохоронці долучаться до перекриття входів та в'їздів.

Якщо ж люди вирішать поїхати поприбирати перед поминальними днями, то подібні дії не забороняють. Однак є одне "але": це мають бути поїздки на власному транспорті без великого скупчення людей (ред. - за вимогами дотримання карантину - до 10 осіб).

- Кожного дня ситуація змінюється. Планово карантин закінчується 24-го квітня. Однак зважаючи на поширення вірусу, є вірогідність подальшого подовження та навіть введення комендантської години в Черкасах, як це зробили у Кам'янці, - наголосила Людмила Бордунос.У коментарях під своїм дописом заступниця Анатолія Бондаренка також додала, що хоронять людей, хворих на коронавірус, у нас не як за кордоном.

- В Україні тіло дезінфікують, упаковують у спеціальний мішок і хоронять у закритій домовині, - поділилася вона інформацією.

У своєму дописі пані Людмила наголосила, що поминати можна вдома, в думках, а навідатись до могилок тоді, коли закінчиться спалах пандемії.

Коментарі

Вгору