Президент відзначив орденом професора з Умані

07 жовтня 2019, 11:56

З нагоди відзначення Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський нагородив професора кафедри Уманського національного університету садівництва Миколу Недвигу орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Про це опубліковано відповідний Указ Президента з формулюванням за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

За інформацією пресслужби Президента України

Довідково: Недвига Микола Васильович кандидат с.-г. наук, професор кафедри, академік Міжнародної академії аграрної освіти, почесний член Українського товариства ґрунтознавців та агрохіміків. Автор понад 120 наукових та навчально-методичних публікацій, навчальних посібників з ґрунтознавства. Закінчив Городищенський с.-г. технікум у 1955 році, Уманський СГІ у 1962 р., працював агрономом колгоспу. В 1971 році захистив кандидатську дисертацію «Вміст фосфатів і перетворення фосфорних добрив у ґрунтах Уманського агрогрунтового району». Вивчає агрофізичні властивості та проблеми відновлення і збереження деградованих ґрунтів. Веде лекційний  та практичний  курс ґрунтознавства для студентів агрономічних спеціальностей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору