Працівники “Черкасиобленерго” пікетують Кабінет Міністрів України (фото)

26 червня 2018, 13:51
Працівники "Черкасиобленерго" у ці хвилини пікетують Кабінет Міністрів України з вимогою втрутитися в ситуацію, що склалася навколо укладання мирових угод між обленерго і ПАТ "Азот".
Наразі до протестувальників вийшов представник Кабміну, якому працівники "Черкасиобленерго" озвучили свої вимоги.
Директор з питань безпеки "Черкасиобленерго" Євгеній Лут розказав про ситуацію з перешкоджанням в затверджені мирових угод і просить Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і Кабмін втрутитися в ситуацію з бездіяльністю виконавчої влади, допомогти в укладанні угод та не допустити знищення двох найбільших підприємств та платників податків у регіоні.

Нагадаємо, вже майже рік Черкасиобленерго бореться за виживання. Один із найбільших боржників підприємства - ПАТ "Азот".На сьогодні існує два проекти мирових угод. Один проект  - між ПАТ "Азот" та ПАТ "Черкасиобленерго", який влаштовує обидві сторони. Після підписання цієї мирової угоди обленерго зможе виплачувати борги по зарплаті.

Інший проект мирової угоди - між ПАТ "Черкасиобленерго" та  Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Однак обидві ці угоди, зазначають мітингарі, наразі блокує Фонд держмайна, що призводить до затримки в отриманні коштів підприємством.

сергей сказав:

А что там делает заслуженый энергетик–КУХАРЧУК ??? А где БОТНАР.????

nice сказав:

Молодці!Ви переможете!

Вгору