“Повен чобіт крові” – пенсіонерка з Черкащини ледь не померла через напад бійцівського пса

13 лютого 2020, 15:32

Фото тематичне

60-річна Ольга Мирза із Монастирища 27 січня постраждала від нападу бійцівської собаки.

Про це йдеться в матеріалі "Газети по-українськи"

Ольга Миколаївна розповідає, щойно вийшла із приміщення "Райагробуду", як до неї підбігли дві невеликі собаки-дворняги й здійняли гавкіт.

- Я на них особливої уваги не звертала, прикрилася сумочкою. Думала, погавкають і відбіжать. Раптом відчула надзвичайної сили удар ззаду. Мене наче щось смикнуло. Повертаюся й бачу величезного чорного собацюгу. Паща роззявлена, зуби стирчать. Бачу, вирвав у мене з джинсів шмат тканини. З ноги страшенно юшила кров. Я упала й почала кричати. Збіглося 12 людей. Одні прогнали собак, інші почали надавати мені першу допомогу, - згадує жінка.

Ольга Мирза страждає на варикозне розширення вен. Саме в тому місці собака прокусив їй ногу.

- Кров почала хлюпати, набігло повен чобіт, переливається через верх. З рани теж б'є пульсуючим фонтаном. Приїхала швидка. Фельдшер намагався спинити кров, але вона летіла й далі. Привезли в лікарню, поклали на ноші й на шаленій швидкості, як ото в західних фільмах, погнали мене в операційну. Лікар-травматолог тричі наказував медсестрам гучніше включити музику, - пригадує події постраждала.

Операція завершилася успішно. Життя 60-річної Ольги Мирзи врятували. Зараз вона приймає антибіотики і їздить на перев'язку. На лікування вона витратила всю місячну пенсію. Тепер сподівається на те, що частину суми компенсує власник собаки.

За словами Ольги Мирзи вона – не єдина жертва собаки.

- Це бійцівський пес, який бігає не на прив'язі й без намордника. Напередодні він покусав чоловіка, а ще раніше – жінку. Коли мене завезли в лікарню, хлопці знайшли хазяїна. Він казав, що збирався його вбити. Тепер це точно зробить. Ще за кілька днів до нього прийшли журналісти. Сказав, що собаки вже немає, бо вбив. Якої породи собака, я не знаю. В них не розбираюся. Якби напали на мене десь на околиці, то була би померла. Зараз маю ходити на уколи від сказу, - додає Ольга Миколаївна.

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Чому на законодавчому рівні не вирішити питання заборони вигулу собак без намордника? Чи чекати, поки якогось депутата не пошматує пес і він вирішить, що таки треба це зробити! Що ми за люди, що жаліючи своїх псів, не жаліємо дітей, людей, що потім місяцями загоюють рани від укусів їхніх собак…

INN :

У дворняги є хазяїн? Дивна стаття. Бідна собака, постраждала від догхантерів. А чому треба вірити тому, що сказала злобна бабка? Бабка сама спровокувала собаку, а всі повірили дружно ї брехні і бідну тварину знищили. Яке право мали вбивати собаку? Вбивцям не призначають смертної кари, вони розгулюють серед нас , а беззахисну собаку вбили.

Оа :

У дворняги є хазяїн? Дивна стаття. Бідна собака, постраждала від догхантерів. А чому треба вірити тому, що сказала злобна бабка? Бабка сама спровокувала собаку, а всі повірили дружно ї брехні і бідну тварину знищили. Яке право мали вбивати собаку? Вбивцям не призначають смертної кари, вони розгулюють серед нас , а беззахисну собаку вбили.

чорнобривець :

А чого собака беззахисна? Це її покусала “злобна бабця”? Це собака бігала у своєму дворі, а “злобна бабця” прийшла до неї? Чи собака мирно гуляла у наморднику з господарем на вулиці? Бідна собака вже покусала трьох осіб. А чи знаєте Ви, скільки коштує лікування дитини від заїкання, переляку? Чи у нас і діти злобні, тож хай їх кусають собаки?

Вгору