Потепління на Черкащині супроводжуватиметься туманами та ожеледицею

07 лютого 2014, 11:18

 

Процес потепління, який розпочався в області з 5 лютого, триває. За повідомленням начальника Черкаського гідрометцентру Віталія Постриганя наступної доби погоду Черкащини продовжить формувати атлантичний циклон.

Хоча центр цього потужного атмосферного вихору знаходиться над Великобританією, його атмосферні фронти скеровують на територію України та й більшу частину Європейської Росії тепле та вологе повітря. Подальше потепління на Черкащині супроводжуватиметься опадами, а вночі та вранці – туманом та ожеледицею на дорогах.

Упродовж 9-11 лютого температура повітря вдень підвищуватиметься до 1-6° тепла, вночі стовпчики термометрів знижуватимуться до 3° морозу. В ці дні спостерігатимуться періодичні невеликі опади, в денні години – переважно у вигляді дощу.

Позитивний температурний фон у супроводі атмосферних опадів зумовить сніготанення, а нічні морози – підмерзання. Тому для недопущення падіння бурульок та травмування перехожих, власникам будівель та споруд необхідно прийняти своєчасні заходи з очищення карнизів дахів від льоду та снігу.

Проте ця хвиля тепла ще не означає прихід весни. За кліматичними даними зима на Черкащині триває до 15 березня, а лютий – найбільш складний і напружений в погодному плані зимовий місяць.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору