Потенційні інвестори пишуть черкаському губернатору у соціальній мережі

15 грудня 2014, 23:38
10300107_1502450050036322_1964323351484089312_n

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко розповів у Facebook про одну з тем, яка цікавить потенційних інвесторів. За його словами, у соціальній мережі йому пишуть про перспективи видобутку корисних копалин та можливі інвестиції у цю галузь на Черкащині. 

"Маю перші листи в "приваті" на тему інвестувань, перші відгуки. Звісно, більшість пропонованих тем обговорюватимуться у профільних управліннях та департаментах, проте заслуговує того, щоб окремо на ньому зупинитися, питання перспектив видобутку корисних копалин на території Черкащини.

Багато хто в Україні та за її межами вже знає про вже діючий видобуток бурого вугілля на Катеринопільщині й Звенигородщині чи про найбільше Черкаське родовище бентоніту (видобуток на ділянці Дашуківська) - це родовище містить понад 85% бентонітів. Родовищами корисних копалин загальнодержавного значення є Танське, Північно-Танське, Старобабанське і Городищенське родовища облицювального каменю (у Городищенському видобувають лабрадорит, решта - граніт). Значні Новоселицьке та Мурзинське родовища вторинних каолінів.
Взагалі ж на території Черкащини є понад чверть тисячі родовищ корисних копалин. Звісно, це не означає, що видобуток корисних копалин у кожній з цих місцин одразу буде рентабельним, на частині інших - навпаки, вже ведеться видобуток копалин. По кожному з родовищ і по перспективах видобутку корисних копалин на території Черкащини фахівці готові надати вичерпну інформацію для потенційних інвесторів".

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Фото: Юрій Ткаченко/Facebook

Нагадаємо, Ткаченко радить інвесторам дзвонити йому на мобільний.

Изготовление и обработка абразивных, стекольных, керамических и бетонных изделий без лишних затрат! Круг шлифовальный по доступной цене! Гарантия качества каждому клиенту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору