“Ніяких три дні на гречці”- поради для черкащан як втратити “святкові” кілограми

29 січня 2020, 21:04

Фото з мережі

Нещодавно завершився період, який всі звикли називати "новорічні свята". В середньому за час новорічних канікул черкасці набирають 2-3 зайві кілограми. Як привести себе в форму та ненароком не завдати шкоди своєму організму ми поцікавились у черкаських фітнес-тренерів та дієтологів.

За словами тренера та експертки з "TRX", "FTC", "STC", "FTC" Анжеліки Величко зараз спостерігається певний наплив тих, хто "прогулював" тренування.

Після свят у залі більшає як і постійних її клієнтів, так і нових облич, які прагнуть схуднути вже до літа. У таких людей спочатку завищена мотивація. Проте, на думку експертки, багато що залежить ще й від самого тренера.

- Зовнішній вигляд - це візитна картка кожного тренера. - зазначає Анжеліка.

Анжеліка Величко

Якщо повертатися до тренувань після невеликої перерви ,то серйозних наслідків, окрім крипатури не буде, говорить експертка. Та перед тим, як наїдати кілька кілограм варто задуматися, адже за словами тренерки, щоб остаточно розпрощатися із двома-трьома зайвими цифрами на вагах, потрібно два місяці тренувань та здорового харчування.

- Перший місяць ви скидаєте вагу, а другий закріплюєте результат, щоб він був довготривалим. - додає вона.

на фото: Наталі Носенко, тренер клубу "FitnessHub KJ Cherkasy"

Водночас черкаська фітнес-тренерка та міжнародний інструктор Kangoo Jumps Наталі Носенко говорить, що все залежить від того настільки ви «дали собі волю» під час свят.

- За святкові дні частіше люди набирають кілограми не за рахунок відкладеного жиру, а води. - говорить Наталі.

Перерви в тренуваннях не несуть шкоди для організму як такої, зазначає експертка, вони несуть найбільшу шкоду напрацьованим результатам. І чим більша перерва – тим результати все далі.

на фото: Наталі Носенко, тренер клубу "FitnessHub KJ Cherkasy" зі своїми підопічними

Тому, на її думку, якщо поступово повертатися до звичного режиму харчування, відновити режим сну й відпочинку, то вже за місяць із легкістю можна поверутись до бажаної форми. А якщо додати заняття спортом, то ще швидше.

- Головне пам’ятати, що занадто – то не здраво. Особливо після свят повертатися до форми потрібно тільки поступово, ніяких «швидких» методів – типу «три дні на одній гречці» або ж « по дві години тренувань щодня», - підкреслює Наталі.

Дієтолог Анна Клімова зазначає, що чітко визначеного часу, за який можна скинути зайве не має.

- Всі по різному наїдають кілограми, в кожного різна початкова вага та метаболізм. - говорить експертка і радить дотримуватися здорового харчування завжди.

Анна Клімова

Та все ж виділяє кілька рекомендацій, якщо на якийсь період ви відійшли від збалансованого меню.

- Для того, щоб побороти зайві кілограми, найперше потрібно зробити дефіцит калорій. "Лайфхак", якщо ви не знаєте, з чого розпочати - це порахувати скільки ви наїдаєте калорій взагалі. Наприклад, протягом тижня. Зараз є велика кількість мобільних додатків, які допоможуть у цьому. Після - зменшити їх на двадцять відсотків і харчуватися уже з дефіцитом. Але їжа має бути збалансована, тобто ніяких монопродуктів і дієт. - коментує дієтолог.

Читайте також:Із пишечки – в дюймовочку: як черкащанка схудла на майже 40 кілограм

Підготувала Тая Агавердієва

Коментарі

Вгору