Як вигідно оновити гардероб і не втратити гроші й голову, – поради черкаської стилістки

14 січня 2020, 16:31

Черкаська імідж-стилістка Леся Гайван склала і опублікувала на своїй сторінці в соцмережі "інструкцію" для тих, хто хоче вигідно оновити свій гардероб у період розпродажів і не втратити гроші й голову.

Отже, перед шопінгом обов'язково зробіть ревізію свого гардероба. Виділіть на це час. Не сподівайтеся на те, що ви і так все пам'ятаєте. Скільки у вас речей, які ви не носите? Чому? Чи до всіх верхів є низи і навпаки і т.д. Визначте, яких речей вам не вистачає в зимовому/літньому гардеробі для того, щоб він запрацював на повну потужність. Не готові працювати над цим самостійно, складно - запросіть стиліста. Не готові працювати зі стилістом - зробіть самі. Але обов'язково переберіть гардероб. Особливо, якщо ви не пам'ятаєте, коли останній раз це робили і речей в шафі дуже багато.

При аналізі свого гардероба складіть шопінг-лист. Найкраще його складати по групах предметів гардеробу: верхи, низи, костюми, сукні, верхній одяг, взуття, аксесуари. І без цього списку не виходьте з дому. Краще занесіть його в свій смартфон.
⠀⠀
Перед тим, як іти в магазин, було б добре поцікавитися що буде в моді в 2020 році і що варто купувати з нинішнього асортименту.

І ось ви в магазині. Очі розбігаються. Але пам'ятаємо про список!Емоції залишаємо за дверима магазину з того боку і не реагуємо на вигуки в голові: «Ах, яка блузочка! Це ж як у героїні фільму … »

Якщо річ вас вабить - " купи мене" - і ціна дуже приваблива, задайте собі 3 питання:

 • купила б я її по повній вартості?
 • чи є у мене з чим її носити?
 • куди я її буду носити?
  Якщо 3 відповіді «так» - забирайте!

  Якщо йдете у магазин за конкретною річчю, візьміть із собою або одягніть на себе одяг і взуття, з якої будете цю річ комплектувати. Або шукайте подібні в магазині і приміряйте разом.

  Перед тим, як діставати гаманець або картку, уважно огляньте річ на наявність:
 • плям від декоративної косметики (не всі легко відпираються, а іноді потрібна хімчистка);
 • на наявність затяжок і "катишків";
 • виверніть і перевірте шви.

Все добре і ви впевнені, що ця річ вам потрібна і впишеться в ваш гардероб? Тоді сміливо купуйте.

Коментарі

Вгору