Понад половину свого бюджету черкащани витрачають на їжу

22 грудня 2018, 21:33

Понад половину свого бюджету черкащани витрачають на їжу

Домогосподарства витрачають на продукти харчування та безалкогольні напої (включаючи харчування поза домом) – 52,0% свого бюджету. Зауважимо, що середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства на Черкащині складають майже сім із половиною тисяч гривень, що на 6,8% більше, ніж у ІI кварталі 2017 року. Середньомісячні сукупні ресурси одного члена домогосподарства області становлять близько  трьох тисяч 800 гривень. Про це пише «Черкаський край».

За статистикою, на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива черкащани витрачають 10,3%, на охорону здоров’я – 4,2%, на одяг і взуття – 4,1%, на алкогольні напої та тютюнові вироби – 3,6%, на транспорт – 3,3%, на зв’язок – 2,6%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2,2%, на відпочинок і культуру – 0,9%, на освіту – 0,6%.

Решту грошових витрат складали неспоживчі грошові витрати. На особисте підсобне господарство – 5,2%, купівлю акцій, сертифікатів, валюти, вклади до банків домогосподарства витрачали 5,0%, на допомогу родичам, іншим особам – 3,2%.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору