Понад мільярд гривень витратили за рік на ремонт доріг Черкащини

06 грудня 2019, 21:31

Загалом цього року на Черкащині на ремонти доріг державного значення пішло понад 1 мільярд гривень, - зазначають у пресслужбі облдержадміністрації.

Усі ці роботи проволися ще під керівництвом начальника Служби автодоріг області Владислава Демиденка.

Серед найголовнішого: в поточному році розпочали ремонтувати дорогу від Сміли в напрямку Києва, а також зробили близько 15 кілометрів найкритичніших ділянок автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань від Черкас до Умані.

Окрім того, провели реконструкцію другого за два роки шляхопроводу через залізничну колію на міжнародній автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка біля села Сичівка Христинівського району.

На обході Золотоноші вже влаштували усі шари асфальтобетонної суміші, зараз там завершуються поточні роботи, зокрема, облаштовують кільцеву розв'язку. Всі роботи по цьому об’єкту за цьогорічним планом фінансування, а це – реконструкція 5 км автодороги, - вже виконані. Наступного року, за умови продовження фінансування, роботи будуть завершені. Загалом у планах "оживити" 11 км автодороги.

Загалом, цьогоріч у Черкаській області відновили дорожнє покриття на 48,2 кілометрах автодоріг державного значення. Крім того, відремонтували 12 мостів.

Щодо планів на наступний рік, то у САД зазначають, що подали на розгляд «Укравтодору» пропозицій щодо першочергових ремонтних робіт на автодорогах державного значення на 8 мільярдів гривень.

Що саме планують зробити - читайте згодом на нашому сайті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору