Понад 400 черкащанам виплатять компенсацію за розміщення переселенців

13 липня 2022, 18:29

Людям, які надали житло переселенцям, згідно з постановою Уряду, виплачують компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у період воєнного стану.

Для нарахування і отримання виплат містяни, які розмістили внутрішньо переміщених осіб, зобов’язані не пізніше наступного робочого дня з дня розміщення цих осіб подати заяву в довільній формі до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради чи військової адміністрації за місцем розташування житла. У заяві зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб.

«Важливо зазначити, що заяву встановленої форми потрібно подати не пізніше, ніж із 1 по 5 число кожного місяця для нарахування виплат за попередній місяць, – говорить начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку дератаменту соціальної політики Валентина Литвинович. – Необхідно дотримуватися цього терміну, аби не втратити виплати».

За словами Валентини Литвинович, у Черкасах нині зареєстровано 583 власники квартир, які надають житло внутрішньо переміщеним особам у період воєнного стану. А потрібні для виплат заяви упродовж червня подали 442 черкасця.

Нині тривають виплати за квітень-травень. Сума компенсації залежить від кількості поселених людей та кількості днів, упродовж яких здається житло, але не раніше дати взяття на облік внутрішньо переміщених осіб відповідним органом або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія. Кошти зараховуються людині на її особовий рахунок у банку.

Pаяви для виплати компенсацій варто подавати в департамент соціальної політики адресою бульвар Шевченка, 307.

У зв’язку з воєнним станом обовязковий попередній запис за телефонами:

095 200 16 45
067 509 50 26
093 296 54 58
54 22 01

Докладніше про постанови Уряду:
https://bit.ly/3uHnkaX
https://bit.ly/3ANN6hs

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору