Понад 20 грантових проєктів реалізували на Канівщині минулого року за підтримки МХП

26 січня 2024, 16:38

Йдеться про 16 соціальних ініціатив, втілених у життя в межах конкурсу «Час діяти, Канівщино!» та 6 мікробізнесів, що були підтримані завдяки конкурсу «Роби своє», які проводить Благодійний фонд «МХП – Громаді» у партнерстві з підприємствами «Миронівська птахофабрика» та «Урожай». Загальна сума інвестицій МХП склала 2,2 млн грн.

Минулого тижня у Каневі відбулася підсумкова зустріч, під час якої переможці конкурсів та їхні команди поділилися власними історіями та здобутим досвідом.

Завдяки конкурсу «Час діяти, Канівщино!», у громадах з’явилися корисні та цікаві проєкти. Поміж них комфортні лікарняні палати для ветеранів, простір для спілкування військових та психологічна терапі-рум у Каневі. А також йога-студія, спортивні хаби у Григорівці, Потапцях, Степанцях, а ще оновлена бібліотека у Малому Ржавці та навіть фестиваль борщу у Литвинці.

Канівщина збагатилася й новими бізнесами, що стартували або масштабували свою діяльність завдяки ще одному конкурсу мікрогрантів – «Роби своє». Сучасна фотостудія, виробництво натуральної косметики та пекарня запашної грузинської випічки з тандиру розпочали свою роботу у Каневі. Також підтримку отримали бізнес-ідеї з розвитку власної пасіки та створення мобільного сервісу з ремонту обладнання.

Досягненням таких потужних результатів у 2023 році – є ефективна взаємодія бізнесу, влади та громади. У цьому переконана Ольга Форостяна, директорка «Миронівської птахофабрики»: «Це надзвичайно важливо, що в такі складні часи, коли в країні йде війна, ми не просто тримаємося, а об’єднуємо зусилля та реалізовуємо нові проєкти, разом створюємо нові можливості для людей».

Олександр Воскобойнік

Олександр Воскобойнік, директор «Урожаю», наголосив на ініціативності людей: «Все, що ми робимо на Канівщині, як соціально відповідальний бізнес, ми робимо у співпраці з людьми. І саме ваша проактивна позиція та співпраця дає можливість громадам розвиватися, підтримувати ЗСУ, допомагати українцям, які вимушені були покинути свої домівки і починати своє життя з нуля».

Цей меседж підтримала й Тетяна Волочай, директорка Фонду «МХП – Громаді», відзначивши вмотивованість переможців конкурсів та їх готовність діяти й розвивати свої громади попри війну та всі виклики.

На передньому плані - Тетяна Волочай

Важливість конкурсів, реалізованих проєктів, як на Канівщині, так і в інших регіонах та громадах прокоментував Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП:

– З перших днів війни компанія МХП не зупинялася жодного дня й нині ми продовжуємо працювати. Поряд із тим у нас є понад 2300 працівників, які нині боронять Україну. Є колеги, які вже демобілізувалися, та, на превеликий жаль, є загиблі, які віддали своє життя за те, щоб Україна жила й розвивалася. Тому ми й проводимо ці конкурси. Військові, які повернуться, мають побачити, що поки вони нас захищали, ми дбали про їхні громади, родини й готові зустрічати їх у комфортних хабах. Діти здобувають якісну освіту, займаються в сучасних спортивних залах та інших локаціях, які з’являються в наших містах і селах.

Праворуч - Ігор Ренькас

Очільники громад та переможці конкурсів подякували МХП за постійну підтримку та щиру залученість: «Не так важливо допомогти людині й принести їй бажане, як дати «вудочку» та навчити ловити «рибу». І ви це робите своїми грантовими конкурсами», – прокоментував Ігор Ренькас, міський голова Канева.

 «Дякую за можливість втілювати цікаві ініціативи та бути корисною своїй громаді! Поруч із такими партнерами як «МХП – Громаді» та загалом МХП надійно й натхненно. А це мотивує робити нові добрі справи разом із людьми і для людей», – поділилася Юлія Зозуля, психологиня та одна із переможниць конкурсу «Час діяти, Канівщино!».

Ліворуч - Юлія Зозуля

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору