Поліція розпочала розслідування щодо смерті черкаської депутатки Олени Шевченко

21 січня 2021, 14:50

Черкаська міська рада триматиме на контролі розслідування щодо смерті депутатки ЧМР Олени Шевченко. Про це повідомив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко під час виконавчого комітету, — передає «ВиЧЕрпно».

Наразі у ЧМР подали запит на правоохоронні органи, щоб вони пояснили, як буде проводитись розслідування щодо смерті.

- По факту смерті відкрито дві кримінальні справи. Це питання ми триматимемо на особистому контролі і винні обов’язково будуть покарані. Це справа честі, і те, що трапилося з Оленою, не має трапитись із іншими людьми, — наголосив Сергій Тищенко.

Нагадаємо, пішла із життя депутатка Черкаської міської ради від ПП «За майбутнє» Олена Шевченко. Як стало відомо виданню, вона померла внаслідок ускладнень після операції. Жінці було 37 років, у неї залишилась 10-річна донька Софія.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ЧМР Всеволода Кульчиковського, клініка, у якій оперували Олену Шевченко, орендувала приміщення на території Першої міської лікарні.

- Договір оренди наразі розірваний, на ім’я директора написана службова записка. Директор буде відсторонений від посади, на проведення судмедекспертизи піде близько місяця, — повідомив Кульчиковський.

Представники правоохоронних органів повідомили, що наразі проведено низку слідчих дій, встановлено та опитано всіх учасників медичних маніпуляцій, унаслідок яких сталась смерть. Слідство триває.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору