Поєднує приємне з корисним, – черкащанин заробляє на комп’ютерних іграх гроші

28 лютого 2018, 14:12

У сучасному світі, де технології розвиваються швидкими темпами, у людей з’являються нові захоплення. Одне з найпоширеніших ˗ комп’ютерні ігри. Але не всі позитивно сприймають таке заняття. Хтось ˗ підтримує, а хтось вважає, що надмірне захоплення ними є хворобою чи шкідливою звичкою. Asuna Yuuki Chan ˗ саме такий псевдонім має черкаський п’ятикурсник Дмитро у віртуальному світі. Хлопець уже 5 років віддає перевагу комп’ютерним іграм. Як він поєднує приємне з корисним та заробляє на іграх гроші, розповідає Інфоміст

– Розкажи, як і коли ти захопився іграми?

– Я уявити не міг, що колись буду грати в ігри. Просто не розумів, чому люди витрачають свій час на таку нісенітницю. І навіть зверхньо ставився до ігроманів. Але одного разу я прийшов до свого друга. Він  якраз тоді грав. Я спостерігав за всім процесом, і мене це дуже зацікавило. Ось так і вийшло, що з 17 років і дотепер я граю, і навіть заробляю на своєму хобі.

– У які ігри ти граєш? Чому обрав саме їх?

– Найбільше мене цікавлять онлайн-ігри. Серед улюблених жанрів ˗ стратегії та рольові ігри, наприклад, Dota та Lineage II (знаменита серед ігроманів як “лінійка”). Ці ігри захопили мене своєю унікальною історією, вигаданими фантастичними світами, персонажами. Також тим, що можна спілкуватися зі своїми однодумцями та створювати команди.

– Чи є в тебе своя команду?

– Так,  я був гравцем професійної української команди з кіберспорту Ukrainian Team, яка розумілася на грі Dota. Разом з ними я брав участь у різних чемпіонатах світу та інших змаганнях. Це було досить цікаво, адже ти ніколи не знаєш, наскільки добре грають ті чи ті гравці. Тому ти маєш бути весь час готовий до вирішення різних стратегічних планів й інших ходів.

– Маєш улюблених гравців у кіберспорті?

– Мій улюблений гравець ˗ це Dendi. Він український професійний кіберспортсмен, а також один із найбагатших гравців Dota 2. Одного разу мені навіть пощастило зустрітися з ним. Маю з Данилом (так його звати насправді) спільне фото, а також його автограф.

– Скільки можливо заробляти на таких іграх?

– Заробіток залежить від навичок гри, також потрібен високий рейтинг і велика кількість часу, яку потрібно витрати на гру. Якщо виконувати усі ці правила, то можна отримувати від 20 тисяч гривень у місяць. Найбільший “фінансовий” результат поки що для мене такий: разом із командою якось за гру заробили 50 тис. гривень, а нещодавно сам – 6 тисяч.

– Чи були проти твого захоплення рідні?

– Коли був малим, батьки не дуже позитивно реагували на ігри і не дозволяли в них грати. А ось коли подорослішав, то вони не були проти мого захоплення. Рідні говорять, що мені вже 22 роки, тому я маю повне право розпоряджатися своїм життям так, як забажаю.

– Чи заважає тобі твоє хобі в навчанні?

– Насправді це такий собі стереотип, що ігромани нічим не займаються в житті, окрім того, що сидять годинами за комп’ютером. Мені це ніяк не заважає навчатися. Я знаю японську, англійську, литовську та німецьку мови. Навчаюся в університеті на спеціальності "Бізнес адміністрування". Маю, окрім ігроманії, багато інших, не менш цікавих хобі.

– Якого рівня хочеш досягти в іграх?

– Раніше мріяв бути знаменитим кіберспортсменом. Проте в мене змінилися пріоритети в житті. Тож зараз для мене це просто хобі, яке приносить мені задоволення. А також це спосіб відпочинку від навчання.

– Чим плануєш займатися в майбутньому?

– Надалі, після закінчення університету, планую переїхати жити до Японії, відкрити власний магазин аніме (японська анімація) та манги (японські комікси). Ця країна подобається мені своїм рівнем розвитку, філософією та культурою.

– Як реагують твої батьки на бажання переїхати до іншої країни?

- Вони ставляться до цього позитивно, підтримують мене. У майбутньому, якщо все буде добре, може також переїдуть зі мною до Японії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору