Подружжя з Черкас виграло три мільйони гривень у лотерею

07 грудня 2018, 23:00

Подружжя з Черкас виграло три мільйони гривень у лотерею

Родина Сиваків із Черкас виграла три мільйони гривень у лотереї "Лото забава", пише "Gazeta.ua".

- Мама сильно за нас переживає. Боїться, що пограбують. Просить нікому не розповідати. А я кажу: немає що красти, бо ні копійки ще не отримали. Та й у Черкасах є люди, багатші за нас у сотні разів, - розповідає 39-річна Ірина Сивак 

Її чоловік Олександр у жовтні виграв у лотереї "Лото забава" три мільйони гривень.

З Іриною розмовляємо в кабінеті англійської мови черкаського колегіуму "Берегиня". Тут вона вчителює. Щойно закінчився шостий урок.

— Чоловік — підполковник поліції. Грає в лотерею останні років 15, — продовжує. — Інколи вигравав по 200–300 гривень. Я тільки насміхалася. Ніколи не вірила, що гроші можуть бути незароблені. Саша не здавався. Щотижня перевіряв результати. І питав: "А що ти купиш, коли виграємо?"

У понеділок пішов перевіряти виграші. Тоді поповзли чутки, що хтось у Черкасах зірвав джек-пот. Адміністратор кіоску сказала: "Щось забагато нулів. Точно джек-пот. 3 мільйони гривень". Чоловік сів у машину. Лише там зрозумів, що сталося.

З виграшу Сиваки сплатять 600 тис. грн податку. Решту суми їм виплачуватимуть упродовж трьох років.

— Живемо у двокімнатній квартирі. Маємо машину "Daewoo Sens". Мріємо про власний будинок, — говорить Ірина Сивак. — Уявляю, як його обставлятиму. Чоловік хоче нове авто. Обов'язково поїдемо кудись, світ подивитися. Я з донькою була в багатьох країнах, а чоловік — хіба що на морі в Одесі.

Подружжя має доньку 18-річну Валерію. Вона — студентка факультету біотехнологій Національного університету ім. Тараса Шевченка. Син 6-річний Дмитро ходить у перший клас.

Після виграшу Ірина й Олександр поїхали до Києва. Взяли участь у зйомках програми "Два дні з життя мільйонера". У ній розповідають про людей, які отримали великий виграш.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору