Побили екс-мера Черкас

21 лютого 2014, 15:25

Близько 300 черкащан разом із народною самообороною та афганцями сьогодні провели мітинг під стінами міської ради. Вони озвучили головну вимогу – зʼясувати, хто керував спецпідрозділом міліції, який учора насильно розігнав людей на черкаській дамбі, інформує Vechirka.net.

Представники народної самооборони показали людям закривавлений щит одного з мітингувальників та близько десятка бойових гільз, які вони зібрали після розстрілу блокпосту.

Голова Черкаської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Олександр Рибченко закликав людей до мирного протистояння та оголосив про проведення переговорів з міською владою і правоохоронцями. Проте люди не захотіли його слухати і почали відбирати у нього мікрофон. На сцену вийшов черкаський художник Олександр Дувінський.

– У нас лише одне питання: хто учора віддав наказ. Особисто я без вогнепальної зброї на вулиці не вийду. Закликаю всіх озброюватися, – заявив він.

На мітингу був присутній колишній міський голова Черкас Анатолій Волошин. Між ним та одним із мітингувальників, який учора охороняв блокпост, виникла сутичка: Волошин назвав чоловіка «тітушкою», на що той у відповідь ударив його в обличчя і звалив із ніг. У постраждалого на обличчі текла кров. Після сутички обоє чоловіків уладнали конфлікт і вибачилися. Згодом Волошина забрала «швидка».

Тим часом мітингувальники вимагали надати слово присутнім на мітингу працівникам міліції. Люди вигукували «Ганьба!», «Де черкаський беркут?» та «Хто стріляв?». Відповіді люди так і не почули. Міліціонер кілька разів повторював одне й те ж: «Міліція з народом»…

Поділитись

Коментарі

Вгору