Платники податків на Черкащині поповнили бюджети на 83,8 млн грн

21 травня 2025, 08:10

У Черкаській області зареєстровано 11 виробників алкогольних напоїв, виробник спирту етилового неденатурованого, 156 платників акцизного податку з реалізації пального, 35 платників з електричної енергії та 2 176 платників з роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Такі дані станом на 1 травня наводять у пресслужбі ГУ ДПС в Черкаській області

За січень-квітень 2025 року платники області до загального фонду державного бюджету сплатили 8 781,8 тис. грн акцизного податку з вироблених та ввезених в Україну підакцизних товарів. Додатково до державного бюджету надійшло 1 190,1 тис. грн.

До місцевих бюджетів платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили 74 988,7 тис. грн акцизного податку. Додатково до місцевих бюджетів надійшло 8 526,1 тис. грн, це на 12 936,2 тис. грн більше ніж протягом січня-квітня 2024 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору