Півсотні кращих учнів Черкащини отримали відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни”

27 квітня 2016, 17:01

IMG_8103

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота пройшли урочистості з нагоди нагородження обласною відзнакою кращих учнів Черкащини, знавців предмета «Захист Вітчизни».

Учням випускникам вручили почесні відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни”, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета “Захист Вітчизни. Таке нагородження було започатковане в минулому році. Сьогодні в строю стоять майже 50 юнаків, які серед усіх показала найкращі результати.

IMG_8211

Безпосередньо перед святковою частиною заходу хвилиною мовчання згадали прикордонників Навчального центру, які були до останнього подиху вірні військовій присязі, які ціною власного життя відстоювали незалежність та недоторканість нашої держави на сході країни. Відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-прикордонникам та погруддя генералу-майору Ігорю Момоту.

IMG_8114

Після закінчення урочистостей школярі вибули на польову навчальну базу, де для них були організовані стрільби та польовий обід.

За інформацією прес-служби Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

Поділитись

Коментарі

Вгору