“Пісні із мого життя в “Ч” – Андрій Хливнюк про створення “Меломанії”

06 травня 2020, 23:00

фото з мережі

"Меломанія", стала дебютною платівкою в творчості Бумбоксу. Андрій Хливнюк розповів про її створення. Про це повідомляє офіційна сторінка "Бумбокс" у Фейсбук.

- Ми з Валіком I Андрієм швидко накопичили її на студіі і почалось…
А тепер, факти.

Альбом, крім декількох справді нових пісень, існував ще в кінці 90-х. Кожна пісня має реальну історію з мого життя в "Ч" і не одну. Не було ніякої студії, слави, грошей, красивого підписання контракту в кабінеті з золотими дисками на стінах - був тільки справжній треш.
Ну добре, студія була, але як була? Десь на станціі метро Героїв Дніпра, звукоінженер ТНМК і гітаріст Олег Артим знімав квартиру разом з басистом гурту Карпа. Самій Карпі якийсь нетривалий час подобався молодий і, дуже умовно, перспективний я, та це вже зовсім інша історія.

Отже, Карпині музики товаришували з Мухою і Валіком, яких я підступно позичив у гурту Тартак і ми, як могли вже, аранжували мої старі і нові пісні. Тим часом Олексій, ні сном, ні духом, що я не тільки щопятніці розповідатиму як, а й направду таки запишу бодай якийсь гучний крик - працює в часописі Екстрім. Ну, думаю, запишу! Але ж потрібно було про щось співати і спало на думку співати про таке:
11. Жалітися на довгі зими Троєщини і площі Шевченка - "Зима".
10. Згадати невдалу спробу "вандалізму" біля стели Ілліча і "адаптувати" Пітера Тоша українською - "Бобік".
9. Роками носитися, як дурень з писаною торбою, з піснею про кохання без відповіді і видати її тільки в складі вже третьої за рахунком музичної банди (Dust Mix, Графіт, Бумбокс) - "Одна".
8. Cміятися разом над стилістикою two step і радіти, опанувавши нарешті ICQ, щоб записати тодішній суперхіт - "Суперпупер".
7. Написати пісню про солодке болото, голос, такої недосяжної, вокалістки з Garbage і грати з ними на Просто Рок лиш декілька років по тому - "Рожеві Сиропи".
6. Поїхати дикунами в Крим, зустріти в Ялті Дмитра "Чижа Червоного", познайомитись з донецькими дівчатами, потім разом маршруткою в Семеїз - "Почути".
5. "Гайки з Ямайки" взагалі моя перша пісня…
4. Якщо на словах: "переливали ванни через край" ви уявляєте свічки і люксові апартаменти, а не персонаж Бенісіо Дель Торо в стрічці "Страх і ненависть у Лас Вегасі" - ви помиляєтесь – "E-mail".
3. Спроба записати на плівку радість цуценят, що заволоділи пристроєм і прослуховують рок, хіпхоп, джаз і розуміють, що захоплення триватиме все життя - "Діагноз".
2. Зневіритися, остаточно усвідомити, що нічого не вийде і написати пісню про це - "День".
1. Сісти якось на кухні, заварити чаю і за 10 хвилин удвох, жартома, написати веселу пісню, з якої, можливо, колись, щось таки вийде – "Каротин"

Коментарі

Вгору