«Піклуйтесь, а не відрізайте»: черкаська перукарка про зимовий догляд за волоссям

22 січня 2020, 13:30

Зима – найбільш шкідлива для нашого волосся пора року. Тому практикуючий перкукар Анастасія Добровольська радить дотримуватися порад фахівців, а не відрізати «неживі» 10 сантиметрів.

- Холодне повітря й вітер чинять дуже агресивний вплив на наше волосся. Сама структура руйнується, тому по всій довжині волосся стає сухим і ламким. Найчастіше це й породжує «розклеювання» та посічення. Окрім того, страждає не лише довжина волосся, але й сам шкірний покрив, унаслідок чого "зимове" волосся росте повільніше і більш ослаблене, ніж «літнє».

Найбільш дієвим методом захисту волосся є головний убір - та сама шапка, яку жінки та дівчата недолюблюють. Але навіть найтонша шапка зможе захистити корінь волосся, щоб він як мінімум не перемерз через температуру і не пересох під час росту. Бажано заховати від холоду все волосся, або закутавши його у шарф, або ховаючи під куртку. В обох випадках перевагу під час відбору надавайте натуральним матеріалам. 

Фото з особистої сторінки у Фейсбук Анастасії Добровольської

- Зимою необхідно максимально живити свою «косу». Деякі бренди створили лінійку із зимовими сесіями догляду за волоссям, тож можна обрати цей метод. Обов’язковий варіант моїх клієнтів, на якому я наголошую – термозахист (спрей або крем). Застосовуйте його перед виходом із дому, результат помітите майже одразу. А навесні вас чекатиме в рази менше посічених кінчиків, - говорить Анастасія.

Так само негативно впливає холод і на намагнічення волосся. Антистатичних засобів у 21 столітті вистачає, тож необхідно лише обрати марку і користуватися спреєм, гелем (чи іншим видом) якщо у вас яскраво виражена ця проблема. Однак зверніть увагу ще й на свій гребінець – дерев’яний, карбоновий або силіконовий набагато менше електризуватиме волосся. Якщо жоден із цих типів не допомагає – спробуйте пластикову, але з антистатичним ефектом.

У будь-якому разі, якщо ситуація з кінчиками волосся зовсім погана, їх варто позбутися. Адже в такому випадку кінчики – це не 10-15 сантиметрів довжини, а лише проблемна зона. Краще піклуватися про свою косу, а не позбуватися її з надією на раптове поліпшення ситуації, - коментує Анастасія Добровольська.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору