Підприємець три роки не платив за оренду землі поблизу набережної

27 листопада 2014, 14:50

суд

Прокуратурою міста Черкаси проведена перевірка щодо своєчасності та повноти наповнення бюджету за рахунок сплати суб’єктами господарювання орендної плати за землю, інформує прес-служба відомства.

Встановлено, що рішенням Черкаської міської ради приватному підприємству «Інвестиційно-будівельна компанія «Будгарант» надана в оренду земельна ділянка площею 34607 кв.м., вартістю понад 6 млн грн, яка знаходиться у м. Черкаси на перехресті вул. Козацької та вул. Героїв Дніпра, під розташування та подальшу експлуатацію готельного комплексу.

Однак, в порушення вимог договору у період з 01.10.2011 по 31.10.2014 вказане підприємство не сплатило орендної плати за користування земельною ділянкою, внаслідок чого утворилася заборгованість на суму майже 400 тис грн.

За результатами перевірки та з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду області про розірвання договору оренди землі та повернення Черкаській міській раді земельної ділянки, вартістю понад 6 млн грн.

Наразі позов розглядається у суді.

Поділитись

Коментарі

Вгору