Підозрюваного в організації вбивства черкаського активіста залишили під вартою

31 жовтня 2017, 23:04

У Соснівсьому суді Черкас сьогодні, 31 жовтня, розпочали наново розглядати справу щодо вбивства журналіста та активіста Василя Сергієнка. Необхідність перегляду справу виникла через затримання Вадима Мельника, якого підозрюють в організації вбивства, інформує «Інфоміст».

На початку засідання прокурор зачитала обвинувачення. Опісля дружина загиблого Сергієнка Валентина заявила про цивільний позов. Жінка вимагає стягнути з підозрюваних у вбивстві солідарно 4 млн грн на користь потерпілих. Жоден з підозрюваних обвинувачення не визнав. Крім того, не визнали вони також цивільний позов Валентини Сергієнко.

Також на сьогоднішньому засіданні адвокат підозрюваного в організації вбивства Вадима Мельника - Гончар просив змінити запобіжний захід для свого підзахисного. Мотивуючи це тим, що Мельник потребує фахового обстеження і можливої госпіталізації. Водночас адвокат попросив колегію суддів не озвучувати діагнози, заявивши про право Мельника на приватність.

Адвокат Гончар просив суд змінити запобіжний захід із тримання під вартою на нічний домашній арешт з 22:00 до 6:00.

Так колегія суддів відмовила у цьому клопотанні, залишивши підозрюваного під вартою

- Уже була така агравація його, коли у СІЗО допитували. Тоді викликали швидку. І лікар-кардіолог обстежив, зробили аналіз. Лікар сказав, що нічого такого, що загрожує життю, немає. Що серце працює нормально. Можливо, це на нервах щось – ніхто не хоче сидіти, - так сьогоднішню заяву захисників підозрюваного Мельника про погіршення його стану здоров’я прокоментувала дружина вбитого Валентина Сергієнко.

Наступне засідання відбудеться 20 листопада о 15.00

Вгору