Підозрюваного у зґвалтуванні черкащанки волонтера на волю не відпускали, – суд

03 вересня 2015, 09:49

суд

Соснівський районний суд м. Черкаси спростував інформацію від прес-служби обласної міліції про те, що підозрюваного у згвалтуванні черкащанки відпустили на волю під заставу.

Про це повідомляють на порталі Судова влада України.

Нагадаємо,  11 серпня слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси  розглянув клопотання слідчого СВ Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області  щодо обрання міри запобіжного заходу відносно Рябінчука Р. В.

Рябінчук Р. В. підозрюється  у  згвалтуванні та  насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним способом.

Розглянувши матеріали  клопотання, слідчий суддя дійшов до єдино можливого, згідно вимог законодавства, рішення про задоволення клопотання, та обрав для підозрюваного Рябінчука Р. В. міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Однак, чинне законодавство передбачає, що при постановленні ухвали про застосування  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою слідчий суддя зобов’язаний визначити розмір застави, достатньої для забезпечення виконання  підозрюваним  обов’язків, передбачених КПК України (ст. 183 КПК України). Розмір застави визначається в залежності від тяжкості злочину (ст. 182 КПК України).

Тож вважаємо інформацію прес-служби обласної міліції (УМВС України в Черкаській області), яку вони надали ЗМІ,  недостовірною та непрофесійною – підозрюваного Рябінчука Р. В. суд на волю не відпускав.

Посилання на текст ухвали в ДРСР: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/48672176

Вгору