Підозрювану в смертельній ДТП екс-депутатку суд залишив на волі (відео)

10 січня 2019, 16:34

Підозрювану в смертельній ДТП екс-депутатку суд залишив на волі (відео)

Обрання міри запобіжного заходу для підозрюваної у скоєнні смертельної ДТП влітку 2018 року відбулося в Придніпровському районному суді м. Черкаси. Любов Савченко, якій оголосили підозру майже через півроку після фатальної ДТП, під час засідання заперечила свою вину.

Нагадаємо, ДТП сталася в червні минулого року на дорозі Черкаси – Сміла. Автомобіль марки «Мерседес», яким керувала Любов Савченко, здійснив наїзд на двох велосипедистів. Один з них загинув на місці пригоди, інший - отримав тілесні ушкодження.

На початку засідання прокурор клопотав про обрання для неї запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, зважаючи на тяжкість скоєного правопорушення.

У відповідь на це захисник Любові Савченко заявив, що підозра його підзахисній є необгрунтованою, оскільки експертизи, які б доводили її вину, ще й досі тривають. Крім того, адвокат зазначив, що Савченко є інвалідом другої групи та  потребує невідкладного стаціонарного лікування в неврологічному відділенні лікувального закладу.

Любов Савченко у своєму виступі зазначила, що не вважає себе винною у скоєній ДТП та запевнила, що винуватцем аварії став загиблий велосипедист.

- Я їхала на малій швидкості, не порушуючи правил дорожнього руху. Я бачила, що переді мною обабіч дороги їдуть два велосипедисти. Коли я майже зрівнялася з ними, один з велосипедистів різко виїхав на дорогу і в мене не було можливості уникнути зіткнення, - повідомила підозрювана.

В той же час пані Савченко зазначила, що дуже шкодує, що внаслідок події загинула людина, однак просила не обмежувати її свободи.

- Я працюю директором великого меблевого підприємства, яке є найбільшим платником податків у м. Сміла. Якщо я не зможу контролювати виробничий процес, то підприємство може втратити свій дохід, що вплине на сплату податків у міський бюджет, - повідомила пані Савченко.

Повернувшись із нарадчої кімнати, слідчий-суддя Придніпровського районного суду Михальченко  ухвалила відмовити в повному обсязі клопотанню слідчого.

Чи будуть органи прокуратури оскаржувати це рішення суду достеменно невідомо.

Черкащанка сказав:

Ну конечно, “не виновата”! Наехала? Наехала! Убила? Убила! В чём вопрос? Вот я и говорю: за украденные духи – 5 лет тюрьмы, а если убил на дороге – гуляй! Как Савченко “вырулила”-сейчас “заплАчу”! Она “не сможет контролировать производственный процесс” – “предприятие потеряет доход” – “и это повлияет на уплату налогов”! Класс! Вот по таким причинам и “великие мира сего” никогда не сидят! Вот и Артюх 3 месяца пряталась в неврологическом отделении облбольницы, у дочки, а тем временем семья похоронила жену, маму, бабушку. И Артюх-тоже “не виновата”! В своих смертях “виноваты” сами погибшие. Точка.
А суда Божьего не боится?

Жора Корнев сказав:

Черкащанка, не переживайте, она пойдет в церкву покаеться и все буде харашо )

Михайло сказав:

12 листопада 2018 біля зупинки Олени Теліги в Південно-Західному районі був здійснений наїзд на пішохода. Свідків цієї ДТП просимо відгукнутися на телефон 0993459561. Будемо дуже вдячні.

сашко сказав:

депутати своїх не кидають, чім не путінізм?

ллл сказав:

Судью расстрелять!

Я сказав:

“оскільки експертизи, які б доводили її вину, ще й досі тривають.” – та да… кому треба занесли, експертизи гальманули, ще півроку і на гальмах спустять… Ніколи не повірю що велосипедист їхав посередені, бо ті хто знає, хто хоч раз їхав тією трасою – всі пруть в лівому ряді!!!! Гори в пеклі тварюка!!! і всі хто їй допомагає і захищає…

Макс сказав:

По правилам дорожного движения водитель должен предусмотреть ситуацию. САВЧЕНК О 100% виновата.Посадить и пусть другие знают.

Вгору