Під Красногорівкою загинув боєць із Черкащини

25 листопада 2018, 18:28

 

Боєць 28-ї ОМБр Сергій Гаркуша загинув від осколкового поранення в живіт біля села Красногорівка Донецької області. Чоловік родом із Валяви Городищенського району, а на Сході служив навідником кулементного взводу. Про це повідомляє видання «Україна молода».

- У 2016 році чоловік уклав контракт зі ЗСУ. Цьогоріч контракт закінчився, але Сергій продовжив його, хотів ще рік послужити разом зі своїм другом Олегом, - говорить голова села Валява Людмила Лищенко і додає: - Сергій Гаркуша - хороша людина, привітна, завжди готова прийти на допомогу.

У Валяві в загиблого героя залишилися мама, вітчим, молодший брат-школяр і наречена.

Сергія Гаркушу поховають у вівторок, 27 листопада,  у рідному селі, а Людмила Лещенко запевнила, що сільська рада оплатить витрати на поховання.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

світлана :

немає слів якими можна виразити скорботу……… Скільки це буде продовжуватися ? Хто дав право знищувати нашу молодь? Це знищення генофонду України…..

Черкащанка :

…5-й рік воюємо, десятки тисяч загиблих, скільки сімей залишилося без своїх батьків, братів, синочків….і ніякого воєнного стану. А тут – провокація, двоє поранених і воєнний стан. Шкода хлопця та його батьків. А ще більше всього на світі хочеться миру, спокою та відсутність істерії по поводу та без…

Вгору