Перемога: під тиском активістів на сесії таки знайшли кошти на ОСББ

02 жовтня 2019, 11:57

Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради обговорювали скандальну ситуацію із довиділенням 12 млн грн на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (утеплення багатоповерхівок та капітальні ремонти).

- Бюджет розписаний відповідно до щомісячних планових надходжень, - зазначила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

За її словами, всі подані заявки департаментом були профінансовані.

У свою чергу активіст Володимир Друмашко поцікавився, хто розподіляв ці кошти так, що вони розписані на жовтень, листопад і грудень.

Зрештою, за результатами роботи комісії, 4 млн грн запропонували зняти із реконструкції Долини троянд, 4 млн грн із реконструкції скверу "Юність" і ще 4 млн грн - із п'ятої черги реконструкції бульвару Шевченка. Депутати підтримали відповідне рішення за зміни до міського бюджету 37-ма голосами - одноголосно.

Нагадаємо, сьогодні вранці обурені представники ОСББ прийшли на сесію міської ради вимагати довиділити на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків ще 12 млн грн. На що міська влада зауважувала, що через невиконання бюджету коштів на це немає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору