Пасажири черкаського таксі можуть їздити без готівки

13 травня 2019, 12:07

Пасажири черкаського таксі можуть їздити без готівки

Пасажири черкаського таксі Smile не переймаються питанням наявності готівки, адже тепер до сплати послуг таксі приймаються будь-які банківські картки. Розрахунки проводяться за допомогою міні-терміналу miniPOS, що одним з перших в Україні пропонує ПриватБанк своїм клієнтам як революційну послугу.  Це зручна можливість приймати до оплати платіжні карти Visa або Mastercard будь-яких банків України.

Міні-термінал miniPOS - пристрій для зчитування платіжних карт, який можна підключити до смартфону або планшету на базі Apple iOS і Android.

“Понад 30 наших Smile-автівок вже працюють за безготівковим розрахунком, - розповідає керівництво сервісу. – Клієнт сам обирає зручний спосіб оплати та завчасно замовляє автомобіль з терміналом. Розрахуватися можна і безконтактним методом Pay Pass. Підключення міні-терміналу відбувається за допомогою Bluetooth до службового планшету водія. Спостерігати за проведенням операцій можна просто на екрані, а чек отримати на свою електронну пошту. Ми продовжуємо поширювати цю інновацію на інші наші автомобілі задля зручності клієнтів».

Пасажири черкаського таксі можуть їздити без готівки

Всі операції по картах через міні-термінал вимагають підтвердження PIN-кодом клієнта і здійснюються з дотриманням вимог з безпеки міжнародних платіжних систем VISA і Mastercard. А отримувач коштів спокійний за їх збереження, адже не приймає готівку, а отримує гроші одразу на банківський рахунок

“Міні-термінал ідеально підходить тим, кому за видом діяльності необхідна мобільність і незручно користуватися звичайним банківським платіжним терміналом, - розповідає керівник напрямку Еквайринг Черкаської філії ПриватБанку Оксана Васильєва. - Ви можете приймати платежі від клієнтів там, де вам зручно, а не тільки в фіксованій точці продажу. При переказі гроші надходять на ваш поточний банківський рахунок, відкритий в будь-якому банку України. Це дуже зручно для нотаріусів, таксистів, лікарів, кур'єрів, власників Інтернет-магазинів та візажистів й майстрів манікюру. МiniPOS приймає як  картки з магнітною стрічкою чи чиповані так і безконтактні. Якщо платник бажає отримати чек, він отримає його на електронну пошту”.

Замовити міні-термінал можна безпосередньо на сайті ПриватБанк.

Поділитись

Коментарі

Вгору