Партія “Слуга народу” презентувала формування міського осередку в Черкасах

13 червня 2020, 15:31

Представники політичної партії "Слуга народу" під час прес-конференції оголосили про створення міського осередку у Черкасах та формування виборчого штабу, яким займатиметься Олег Куклін.

Презентували нового керівника міського виборчого штабу народні депутати-мажоритарники Любов Шпак та Олег Арсенюк.

- Сьогодні ми офіційно хочемо оголосити про те, що партія “Слуга народу” формує міський осередок у Черкасах. Це злагоджена робота всіх народних депутатів від Черкас, керівника черкаського обласного осередку “Слуги народу” Олександра Завітневича, а також вищого керівництва партії. Сьогодні представляємо громаді міста особу, яка пройшла погогодження керівництва партії та займатиметься формуванням, координуванням та керівництвом міського виборчого штабу партії у Черкасах на цьогорічних місцевих виборах - Кукліна Олега Володимировича. Він є доктором економічних наук, професором та досвідченим управлінцем, - зазначила Любов Шпак.

На думку Олега Кукліна, керівник виборчого штабу - це більше менеджер, організатор і координатор, аніж політик. Окрім того, міський штаб працюватиме в тісній координації з обласним штабом.

Водночас керівник обласного штабу партії Олексій Пєчніков, який теж взяв участь у прес-конференції, розповів, що зараз уже сформовано портрет кандидата на вибори, яким послуговуватимуться під час відбору.

- Головними якостями при доборі кандитата від нашої партії є порядність та чесність. Наші майбутні кандидати - це люди, яких знають у містах, селах і яким довіряють. Ми хочемо, щоб вони займалися розбудовою своїх міст, сіл та ОТГ, щоб думали насамперед про населення. Також важливий "чистий бекграунд" кандитата, його діяльність та бачення подальшої розбудови місцевості. У нас шикарна область, родюча земля, туристичний край, який потрібно розвивати, - каже Олексій Пєчніков.

За словами народного депутата Олега Арсенюка, місцевий штаб працюватиме на результат.

- Ми будемо працювати так, щоб отримати максимальні результати підтримки громади на місцевих виборах. Тому кандидатури представників від нашої партії будемо обирати, зважаючи на їхні характеристики та, головне, на оцінку населення. Як неодноразово казав Олександр Корнієнко в інтерв'ю, на цих виборах ми робитимемо ставку не так на нові обличчя, як на компетентність і наступність, - говорить Олег Арсенюк.

Депутати зазначили, що низка політичних сил вже розпочали передвиборчу кампанію до майбутніх виборів без власної програми та перспектив розвитку міста шляхом утворення фейкової депутатської групи партії “Слуга народу” в Черкаській міській раді, вводять в оману жителів Черкас щодо кандидата від партії на мера міста та потенційних кандидатів у депутати. На їхню думку, мета одна - дезінформувати виборця шляхом брудних політичних технологій.

Щодо усіх рішень партії офіційні повідомлення надходитимуть від представників штабу або від народних депутатів. Окрім того, народні депутати неодноразово наголосили, що відкриті до спілкування зі ЗМІ та запросили на відкриття міського штабу.

Поділитись

Коментарі

Анатолій Миколайович :

Доктор наук і зв’язався з неуками.

тоня :

всі доценти.. доктора наук .розумні.чесні.близькі до народу 30р.слухаємо..вибираємо.вірими ..і ніхто з них не може розробити програму проти бідності в краіні…натомість вони стають мільйонерами ..мільярдерами дякуючи нам ..ми ж віддаємо свій голос …віримо…

Ольга :

Я дізналася із ЗМІ про депутатів-прогульників. Шпак – серед них. І взагалі, у ВР треба вибирати людей, які проявили себе “на місцях”, а не із крісла мера – у депутати ВР. А що вона зробила для людей у ВР? Яка від неї користь? І чому місяцями не з”являлася на засіданнях (до пандемії)? Я жодного разу не бачила її на трибуні ВР, жодного закону, жодної пропозиції. “Тихенько” відбувати депутатський строк-це ми вже проходили….

Ольга :

Вибачте, читати не “із крісла мера”, а “із крісла ректора”.

Вгору