П’ять випадків, коли кредит – справді ідеальне рішення

05 листопада 2020, 09:22

Ідея Банк знаний серед клієнтів не тільки як надійний банк, що гарантує якість обслуговування та надійність збереження та примноження коштів на депозитах, а й банк, який кредитує на різні споживчі потреби та пропонує обслуговування для фізичних осіб-підприємців. 

Багато наших земляків вже скористалися можливістю та оформили в цьому банку кредит для вирішення своїх щоденних завдань і великих планів. Багато з них – беруть кредити повторно, і банк завжди готовий підстрахувати надійних клієнтів. Додати кошти, яких бракує для покупки чи ремонту авто та побутової техніки, обновити інтер’єр вдома в будинку або встановити нові вікна для економії – на такі цілі банк видає кошти.

Саме зараз банк приготував нову пропозицію для нових клієнтів: кредит готівкою «На старт».   

Для того, щоб отримати гроші, потрібно взяти тільки паспорт та ІПН та завітати до відділення Ідея Банку. Банк дотримується всіх протиепідемічних норм у кожному місті, де працює та продовжує обслуговування клієнтів.

В яких життєвих ситуаціях новий кредит точно виручить

Телевізор по акції - вже зараз

Ви маєте намір придбати, наприклад, новий телевізор. Але треба трохи накопичити для бажаної моделі, проте зустрічаєте акцію: телевізор на 30% дешевше, ніж ви розраховували. Швидко та без зволікань скористатися акцією можна, отримавши кредит у банку. 

Нагальний ремонт пральної машини

Раптом зламалася пральна машина, холодильник, кухонна плита чи авто, на якому заробляєте собі на життя – вибирати не випадає, потрібен терміновий ремонт. Тут заплатити конче необхідно і якраз банк може виручити.

Не хочете обтяжувати рідних

Часто стаються ситуації, коли потрібні гроші, але говорити про свої витрати рідним та близьким не хочеться.  А от банк може видати кошти без зайвих питань. Звичайно, за умови, що ви маєте хорошу кредитну історію, тобто попередні кредити погашали дуже сумлінно. 

Комфорт вдома тоді, коли хочеться

В останні півроку багато з нас цілодобово перебуває у квартирі чи будинку, і дуже хочеться комфортних умов. Новий колір стін, зручні меблі чи найпростіше - чайник і поличка для посуду, які давно хотілося. Якраз час реалізувати бажане!

Кошти вдома на дивані

Якщо потрібні гроші, але немає можливості чи бажання виходити з дому, банк допоможе оформити кредит дистанційно. Для цього потрібно зайти на сайт та оформити заявку, банк зателефонує, а готівку доставить кур’єр. Отже, якщо ви свідомо залишаєтеся вдома, – такий варіант – саме для вас.

Якщо ви наразі в такій ситуації, та фінансова підтримка буде в нагоді саме зараз – Ідея Банк готовий стати вашим партнером.

Звертайтесь до відділення Ідея Банку в своєму місті: м. Черкаси, вул. Гоголя, 269.

Основні умови та переваги кредиту готівкою «На старт».

- Зрозумілі умови – лише ставка. Інші платежі – відсутні.

- Сума кредиту – до 30 000 грн.

- Попереднє рішення – 30 хв.

- Термін – від 12 до 24 міс.

- Погашення – щомісячно (ануїтет).

- Мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН.

- Річна ставка – 50% без страховки та комісій для обслуговування.

- Вік позичальника – від 23 до 74 років на момент закінчення договору.

- Реальна річна процентна ставка - 63,21% (розраховано суму кредиту від 10 000 грн, строк – 12 міс.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору